2.Ürüne Sepette 40 TL İndirimHakiki Erkek Deri Ayakkabı

Hakiki Derinin Faydaları

tarihinde Oğuz Han tarafından gönderildi

Hakiki deri ayakkabının faydaları ayak sağlığını koruması, omurgayı koruması, bel, sırt ve ayak ağrılarını önlemesi, ayakları terletmemesi, uzun süre dayanması olarak sıralanabilir. Bu tip özellikler herkesin ayakkabısında görmek istediği özelliklerdir. Gerçek deri ayakkabı bunların hepsine sahip olması nedeni ile erkek ve kadın modasında hala yerini korumaktadır.

Devamını okuyun →


Hakiki Deri Ayakkabı Özellikleri

tarihinde Oğuz Han tarafından gönderildi

Doğal deri yumuşak bir yapıdadır. Temel özelliklerinden de biri budur. Yumuşaklığı sayesinde ayakları sıkmaz. Bu sayede esneklik özelliği de gösterir. Ayakkabının ayakların şeklini alması, daha rahat olması, konforunu sürdürmesi ve yeni görünmesi için yumuşaklığın korunması gerekir. Ancak bazı durumlarda derinin sertleşmesi, bu gibi artı yönlerin tam öne çıkamamasına neden olur.

Devamını okuyun →


Gerçek Deri Ayakkabının Faydaları

tarihinde Oğuz Han tarafından gönderildi

Ayakkabı alırken denememizin nedeni ayağımızda rahat durup durmadığıdır. Eğer ayaklar ilk denemede rahat ediyorsa muhtemelen kendiniz için doğru bir numara ve ayakkabı modeli bulmuşsunuz demektir. Bu anda ayakkabının görüntüsünü de beğendiğinizde onu almayı düşünebilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta, aldığınız ayakkabının o rahatlığı uzun süreli gösterebilecek dayanıklı ve kaliteli malzemeye sahip olup olmadığıdır. Gerçek deri ayakkabı ise muhtemelen senelerce aynı konforu gösterecektir. Ayakkabının deri olmayan kısımlarındaki malzemenin kalitesi, işçilik de bu süreyi arttıracaktır.

Devamını okuyun →


Deri Ayakkabılar Okulda Giyilir mi?

tarihinde Oğuz Han tarafından gönderildi

Okul ayakkabısı alırken çocukların ihtiyaçlarına cevap vermesi birinci öncelik olmalıdır. Genel olarak okulda giyilecek ayakkabıdan rahat olması, oyun sırasında çocuğun rahat etmesi, okuldaki etkinliklere katılabileceği modeller alınmalıdır. Bunun dışında bazı okullarda forma giymek hala mecburi olduğundan üniformaya uygun olacak modeller de alınabilir.

Devamını okuyun →


Kullanışlı Ayakkabı Nasıl Anlaşılır? Deri Ayakkabı Avantajları Nelerdir?

tarihinde Oğuz Han tarafından gönderildi

Yeni bir ayakkabı alındığında birçok farklı model görebilirsiniz. Bunlardan hangisini alacağınız konusunda aklınız karışabilir. Aynı malzemeden üretilenlerde bile kendi içlerinde farklı özelliklerin olduğu düşünülürse bu durum son derece normaldir. Peki, hangi ayakkabı alınmalı? Hangi ayakkabı daha rahat ve kullanışlıdır?

Devamını okuyun →