2.Ürüne Sepette 40 TL İndirimDeri Ayakkabı Hangi Deriden Yapılır?

tarihinde Oğuz Han tarafından gönderildi

Deri ayakkabı kullananların sayısı bir hayli fazladır. Çoğu kişini farkında olmasa da markalardan aldıkları modellerin büyük bölümünde deri kullanılmaktadır. Yani, herkes hayatında en az bir kez hakiki deri ayakkabı giymiştir. Peki, bu ürünleri kullanmak sağlıklı mıdır?

Derinin bu kadar yoğun kullanılmasının ilk nedeni rahat ve dayanıklı olmasıdır. Markalar daha kaliteli ayakkabı üretebilmek adına malzeme olarak dana derisi kullanmaktadır. Müşterilerinin ayakkabıdan memnun kalmasını sağlayarak, sonraki ayakkabı alış verişinde de kendilerini tercih etmesini bu şekilde sağlamaktadır.

deri-ayakkabı.jpg

Büyük ve küresel firmaların tamamının bu şekilde üretim yapması deri ürünlerine olan güveni de arttırmaktadır. Doğal olduğundan sağlığa zararlı olması pek de mümkün değildir. Bu nedenle rahat ve konforlu bir ayakkabı arıyorsanız hakiki deri ayakkabı modellerinden bir tanesi giyip, aradığınız konforu ve rahatlığı bulabilirsiniz.

Ayakkabı üreticilerinin modeller arasındaki fiyat farklarını belirlemede derinin kalitesi dikkate alınmalıdır. Çoğu ayakkabıda deri olduğunu söyledik; ancak bazı ayakkabıların daha pahalı olması kullanılan deri türünün farklı olmasından kaynaklanır. Ciddi fiyat aralıklarının oluşmasında derinin kalınlığı, derinin kalitesi, taban teknolojisi, deri dışında kullanılan malzemeler etkilidir.

Piyasada bulunabilecek en kaliteli deri dana ve inek derisi olduğundan bu ayakkabılar diğerlerine göre biraz daha pahalıdır. Tam tahıl deri içinde adlandırılan bu deriler daha dayanıklı, daha parlak ve daha konforludur. Aradaki fiyat farkın elde edilen konfor karşısında normal seviyededir.

Ayakta Çalışıyorsanız Deri Ayakkabı Giyebilir ve Ağrılarınızdan Kurtulabilirsiniz

Bu ayakkabıları satın alarak ayaklarınız daha konforlu bir alanda kalmasını sağlayarak sağlıklı bir şekilde hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle ayakta çalışıyorsanız mutlaka belli bir seviyenin üzerinde, kaliteli, deri veya benzeri kalitede malzemelerin kullanıldığı ayakkabıları tercih etmesi gerekir. Deri ayakkabılar esnekliği sayesinde ayakta durduğunda ayakların baskı görmesini engeller. Ayağınızın şeklini aldığında duvarın içinde duruyormuş hissini yaşamazsınız. Bununla birlikte bir de ortopedik taban kullanıldığında gün içinde ağrı ve acı çekmeden, ayaklarınızı koruyarak evinize dönebilirsiniz.

Online Deri Ayakkabı Satışı

Mağazamızdaki ayakkabılar bu şartları bire bir karşılaşmaktadır. Dana derisinden yapılan modellerimiz her yaştan insana hitap etmektedir. Sayfamızı ziyaret ederek siyah, kahverengi ve taba rengi gibi farklı ayakkabı renklerinden istediğinizi seçip kolay ve basit ödeme yöntemi ile dakikalar içinde satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Taban seçiminde ise kendinize göre bir model belirleyebilirsiniz. Düz taban giyenler için düz taban deri ayakkabı kategorisine, kalın taban giyenler ise kalın taban deri ayakkabı modelleri kategorisinden seçim yapabilir.

Aldığınız ayakkabılar ayağınıza tam oturmadıysa veya büyük geldiyse yine hiçbir ek ücret ödemeden değişimini yapabilirisiniz.

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın