2.Ürüne Sepette 40 TL İndirimPolo Yaka T-Shirt ve Hakiki Deri Ayakkabı

tarihinde Oğuz Han tarafından gönderildi

Polo yaka birçok erkek için vazgeçilmezdir. Herkesin dolabında bir kere giydiği veya daha sonra giymek için aldığı bir polo yaka t-shirti vardır. Hem gündelik hayatta hem de iş kıyafeti olarak giyilebilir. Özellikle vücuda uygun, kaliteli bir t-shirt ile hakiki deri ayakkabı hem sade hem de şık görünmek için en ideal parçalardan ikisidir. 

Bu uyumu yakalamak için tabii ki alınacak t-shirt ve hakiki deri ayakkabı modellerinin bazı şartları sağlaması gerekir. Öncelikle polo yaka t-shirt alırken nelere dikkat etmelisiniz? Bu soruya cevap verelim.

Polo Yaka Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

deri-ayakkabı.jpg

Polo yaka t-shirt alırken ilk olarak bakmanız gereken yer yakasıdır. Yakanın çok büyük ya da yapısız olması üzerinizde kötü durmasına neden olur. Aldığınız t-shirt yaka olarak ne çok düz olmalı ne de çok geniş olmalıdır. Aynı zamanda rahat hareket etmeniz için yaka boşluğunun da olması gerekir. Boğazınızı ve omuzlarınızı çok sıkacak modeller gün içinde terlemenizi, kendinizi rahatsız hissetmenize neden olur.

Yakadan sonra kollarının nerede bittiği de önemlidir. Kol kısmı dirseğe kadar olan polo yakalar istediğiniz şık görüntünün önündeki engellerden biri olacaktır. Aynı şekilde kolu çok yukarıda olan modeller de hoş görünmeyebilir. Bu nedenle en garanti yöntem olan bicepslerin ortasında biten modellerdir. Diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise uzunluğudur. Pantolonun kemer kısmının hemen üzerinde biten modeller tercih edilmelidir. Tarzınıza uygun olduğunu düşünüyorsanız biraz daha uzun modelleri tercih edip pantolonun içine de koyabilirsiniz. Alacağınız modellerin çok geniş olmamasına dikkat edin. Geniş polo yakalar üzerinizde çuval gibi duracağından iyi bir görüntü ortaya çıkmaz.

Pantolon Seçimleri

Polo yakalar ile tüm pantolonlar uyumludur. Sadece çok geniş kot pantolonlar, desenli kumaş pantolonlar, renkli ve canlı modeller polo yakalar ile giyildiğinde uyumsuz bir görüntü oluşturur. Pantolon dışında diğer önemli nokta ise ayakkabılardır. Ayakkabılar tarzınızı yansıtmada dışarıya vermek istediğiniz mesajı daha net iletmede önemli bir araçtır.

Hakiki Deri Ayakkabı ile Uyumu

deri-ayakkabı.jpg

Hakiki deri ayakkabı polo yakalar ile oldukça uyumludur. Koyu renk bir polo yaka, mavi tonlarda bir kot pantolon ve siyah kalın taban deri ayakkabı birbiri ile uyumlu ve birbirini tamamlayacak kombinlerden biridir. Aynı zamanda konfor olarak da üst seviyede olduğundan gün içinde sorun yaşamanızın önüne geçer.

Bunlar dışında farklı renkteki t-shirt ve pantolonlarla da deri ayakkabı modellerini bir araya getirebilirsiniz. Kendi zevkiniz ve tarzınızı da koruyarak kendinize de yakışacak şekilde onları seçerek hem sosyal aktivitelerde hem de iş hayatınızda giyebilirsiniz.

 

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın