2.Ürüne Sepette 40 TL İndirimSağlıklı Ayaklar için Ayakkabı Seçimi 

tarihinde Oğuz Han tarafından gönderildi

Ayakkabı seçerken ne amaçla alacağınızı iyi belirlemeniz gerekir. Nerede ve ne şartlar altında giyeceğiniz, ne kadar süre ayağınızda kalacağı gibi önemli detaylara dikkat etmeniz durumda ayakkabıdan daha iyi verim alırsınız. Ayrıca herhangi bir ayak ağrısı, yürümede zorluk, ayakların terlemesi veya üşümesi, ayaklarınızın ayakkabı içinde sıkışması gibi sorunları da yaşamazsınız. Bununla birlikte ayak sağlığında giyilen ayakkabının rolü fazladır. Üretimde kullanılan malzeme, taban yapısı, topuk yapısı, iç taban gibi standart belirleyecek özelliklere öncesinde bakmanız daha bilinçli bir şekilde alış veriş yapmanızı sağlar.

Öncelikle Ayak Hijyenine Dikkat Edilmeli

Ayak sağlığında ayakkabı modelinden önce hijyen gelmektedir. Her ne kadar iyi ve kaliteli ayakkabı giyilirse giyilsin ayak hijyenine dikkat edilmiyorsa istenmeyen sağlık sorunları çıkabilir. Bunlardan en sık karşılaşılanı ise ayak mantarlarıdır. Gün boyunca ayaklar ayakkabı içinde terleyebilir. Özellikle sentetik bir ayakkabı giyiliyorsa yazın mutlaka sorunu ile karşılaşılacaktır. Eve dönüldüğünde ayaklar yıkanmazsa ve bu şekilde ertesi gün de aynı ayakkabı giyilirse çok geçmeden ayakta kaşıntı başlayacaktır. Bunun devamında ise mantar oluşumu görülecektir. Bu nedenle ayakkabı seçimi ile beraber ayak hijyenine de son derece önem verilmelidir.

Hakiki Deri Ayakkabı, Ayak Sağlığına Katkıda Bulunur

deri-ayakkabı.jpg

Ayak sağlığı için ideal olan hakiki deri ayakkabı, bu konuda akla gelen ilk tercihlerden biridir. Hakiki deri ayakkabı, nefes alabilen, esnek, dayanıklı, kışın soğuktan yazın ise sıcaktan koruyan doğal malzemelerden üretilen modellerdir. Deri ayakkabı kullanımında tecrübeniz varsa, konforuna ve rahatlığına alıştıysanız sonrasında da yine bu modellere yönelmeniz çok normaldir. Evinizden çıkmadan kolay bir şekilde deri ayakkabı siparişi verebilir ve kapınıza kadar ayakkabının gelmesini sağlayabilirsiniz.

Online Deri Ayakkabı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Online siparişlerde satın alacağınız mağazanın önceki müşterilerinden aldığı geri dönüşler önemlidir. Bu geri dönüşlere bakarak satıcı hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Olumlu geri dönüş alan mağazalar ilk tercih edilmesi gereken yerlerdir ve güvenilirliği fazladır.

Temizsoy Ayakkabıcılık olarak uzun süredir deri ayakkabı üretimi yapıyoruz. Türkiye’nin her yerine gönderdiğimiz ayakkabılar ile müşterilerimizin memnun kalmasını sağlıyoruz. Sitemizde gördüğünüz tüm modellerde gerçek deri kullanılmıştır. Bununla birlikte yine tüm modeller ortopediktir. İster okulda, ister iş yerinde ister günlük yaşamınızda ayakkabılarımızdan bir tanesini alarak ayak sağlığınızı koruyabilir ve deri ayakkabı rahatlığını üst seviyede yaşayabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz kargo seçeneğimiz ile birlikte kapıda ödeme seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte anlaşma banka kartlarına taksit yapabilirsiniz. Sepette indirim kampanyalarımız ile birlikte ikinci çift ayakkabıyı büyük indirimler ile alabilirsiniz.

 

 

0 yorum

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın